EN

Spojujeme myšlenky a technologie

Společnosti

MIBCON Group a.s. tvoří synergickou síť společností působících v oblasti IT a dalších odvětvích. Portfolio našich aktivit zahrnuje širokou škálu činností, od poskytování konzultačních a implementačních služeb, přes vývoj až po aplikaci pokročilých technologií do podnikových procesů. Díky tomu jsme schopni poskytovat našim obchodním partnerům širokou podporu včetně komplexních řešení jejich podnikatelských výzev.

Dlouhodobě se specializujeme na transformaci podnikání prostřednictvím inovativních IT řešení. Fungujeme tak jako ideální partner společností, které myslí na budoucnost a hledají efektivní a udržitelné zlepšení svých procesů.

MIBCON Group klade velký důraz na inovaci a kreativitu. Vytváříme prostředí, které podporuje seberealizaci našich zaměstnanců i obchodních partnerů a motivuje je k objevování nových cest a perspektiv. Naším cílem je být nejen poskytovateli služeb, ale také průkopníky v našem oboru a inspirátory.

www.mibcon.cz

Mibcon a.s. se řadí k předním partnerům SAP v České republice a regionu MEE. S týmem téměř 200 odborníků se specializuje na implementaci kompletního portfolia produktů SAP, zejména robustních ERP systémů založených na platformě SAP S/4HANA, a dodává již více než 25 let inovativní řešení společnostem na českém i mezinárodním trhu. To vše při dodržování nejvyšších SAP standardů. Mibcon je certifikovaný pro prodej SAP licencí, předplatného a údržby. Členství v prestižní mezinárodní síti partnerů United VARs umožňuje společnosti Mibcon zajišťovat dodávky služeb prakticky po celém světě.

Více informací nawww.mibcon.cz
www.mibforma.sk

Společnost Mibforma a.s. se sídly v Bratislavě a Komárně je odborným poskytovatelem služeb v oblasti SAP produktů a uznávaným expertem na jejich integraci v různorodých podnikových prostředích. Obchodními partnery Mibformy jsou přední slovenské a maďarské společnosti. Tým jejích konzultantů se specializuje na implementace SAP řešení napříč odvětvími, při nichž využívá bohaté zkušenosti s projekty na lokální i globální úrovni. Jako certifikovaný partner SAP na Slovensku nabízí také prodej SAP licencí, předplatného a údržby.

Více informací na www.mibforma.sk
www.mibdima.cz

Společnost Mibcon DIMA s.r.o. působí v oblasti správy dat a informací a specializuje se na komplexní práci s daty. Mezi její služby patří vše od návrhu a modelování datových struktur až po tvorbu datových skladů a implementaci ETL procesů. S týmem expertů na SAP PowerDesigner poskytuje podnikům řešení reflektující jejich individuální datové potřeby. Mibcon DIMA se specializuje na instalaci, správu, vývoj a optimalizaci databázových systémů včetně SAP/Sybase, PostgreSQL, Microsoft SQL a Oracle s cílem zajistit jejich maximální výkonnost, efektivitu a bezpečnost. Vedle přímé podpory nabízí i outsourcing administrativních úkolů umožňující podnikům plně se soustředit na jejich klíčové obchodní aktivity. Zároveň nabízí podporu a dodávky licencí PowerBuilder a neustálý přístup k nejnovějším nástrojům a technologiím pro vývoj aplikací.

Více informací na www.mibdima.cz
www.designeo.cz

Společnost Designeo Creative s.r.o. je inovativní vývojář softwarových aplikací a vlastních produktů. Nabídku společnosti tvoří především retailová řešení pro podporu prodeje včetně aplikací pro marketingové agentury a podporu CX. Vlajkovou lodí mezi jejími produkty je komplexní pokladní systém POSIGNEO nabízející pokročilé funkce pro odbavení zákazníka, posilování zákaznické věrnosti a správu prodejny. Designeo Creative je mj. i dodavatelem aplikací pro správu členů a jednotlivých agend sportovních svazy, spolků a klubů.

Designeo Creative rovněž nabízí specifická řešení na míru pro podporu obchodních procesů na webových a mobilních platformách. Integrované softwarové a hardwarové produkty společnosti naleznete v provozu na letištích a v obchodních řetězcích po celém světě.

Více informací na www.designeo.cz
www.sgenit.cz

Společnost SGEN IT s.r.o. tvoří tým odborných konzultantů s hlubokými znalostmi efektivního využívání standardizovaných nástrojů a postupů v SAP Manufacturing, ME a MII a s dlouholetými zkušenostmi z projektů v oblasti výrobního průmyslu. Díky unikátní kombinaci odborného know-how a praxe umí SGEN IT nabídnout obchodním partnerům účinnou podporu při optimalizaci procesů řízení výroby, kapacitního plánování a zajištění kvality a zvyšování jejich efektivity a konkurenceschopnosti.

SGEN IT se zároveň věnuje vývoji vlastních softwarových řešení pro správu licencí a údržbu jobů, což zákazníkům poskytuje další vrstvu podpory a zjednodušuje správu jejich IT operací.

Více informací na www.sgenit.cz
Pointee

Pointee s.r.o. je startupová společnost zaměřující se na inovace v oblasti automatizace procesů, které využívají umělou inteligenci (AI) a poznatky datové vědy k řízení, monitoringu softwarových robotů a optimalizaci RPA. Zákazníkům nabízí pokročilá řešení pro analýzu a hodnocení výkonnosti RPA-based systémů umožňující identifikaci a korekci chyb, hodnocení efektivity procesů a optimalizaci využití souvisejících licencí. Tím přispívá ke snížení provozních nákladů a zvýšení celkové efektivity organizací.

Společnost Pointee působí na zahraničních i domácích trzích a úspěšně oslovuje zákazníky i investory se zájmem o oblast inteligentní automatizace.

Více informací na www.pointee.com
Webscope s.r.o.

Webscope s.r.o. je technologická společnost specializující se na migrace softwarových aplikací na moderní technologie splňující současné požadavky na přívětivost uživatelského prostředí, zlepšení uživatelské zkušenosti a bezpečnost. Expertní tým společnosti nabízí zákazníkům auditní a implementační služby s důrazem na hledání řešení vedoucích k minimalizaci nákladů a umožnění dalšího rozvoje. Využívá při tom vlastní odborné know-how i zkušenosti z realizací rozsáhlých projektů zaměřených na optimalizaci aplikací.

Webscope působí na mezinárodních trzích a nabízí podporu společnostem v Evropě, Asii, Austrálii či USA.

Více informací na www.webscope.io
Noivion Coating s.r.o.

Společnost Noivion Coating s.r.o. je inovativní průmyslový start-up v oboru nanášení tenkých vrstev. Je průkopníkem ve vývoji řešení pro povrchové úpravy, která jsou nejen ekologicky šetrná, ale i ekonomicky výhodná, a zároveň představují špičku technologického pokroku. Noivion Coating nabízí unikátní procesy zajišťující aplikaci tenkých vrstev na širokou škálu materiálů s garancí vysoké kvality provedení a umožňující customizaci výsledného povrchu v souladu se specifickými požadavky zákazníků.

Noivion Coating staví na propojení vědy, techniky a byznysu. Tým NC se skládá ze zkušených vědců, inženýrů a manažerů s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti nanášení tenkých vrstev a s multidisciplinárním přesahem, což společnosti umožňuje přinášet řešení pro široké spektrum zákaznických potřeb v oblasti průmyslu povrchových úprav a kvalitou poskytovaných služeb překonávat jejich očekávání.

Více informací na www.noivion.com

Kontakty

MIBCON Group a.s.

Pod kopcem 31/3, Hodkovičky, 147 00 Praha 4

IČ: 08419922
DIČ: CZ08419922
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 24622.
Pod kopcem 31/3, Hodkovičky, 147 00 Praha 4