EN

Spojujeme myšlenky a technologie

Společnosti

MIBCON Group a.s. spojuje do jednoho spolupracujícího celku společnosti, které působí v oblasti informačních technologií. Pokrýváme široké spektrum aktivit, konzultačních služeb a technologií. Dokážeme nabídnout jednoduchá řešení stejně dobře jako komplexní dodávky. Působíme v České a Slovenské republice i v dalších zemích po celém světě. Naší snahou je vytvářet kreativní prostor, který lidem kolem nás umožní seberealizaci. Pomáháme objevovat nové přístupy a úhly pohledu.

www.mibcon.cz

MIBCON je jedním z nejvýznamnějších česko-slovenských partnerů SAP a jediný zástupce v rámci ČR a SR v prestižní mezinárodní partnerské síti United VARs. Rozsáhlý tým se zkušenostmi napříč obory ctí osvědčené SAP standardy, nebojí se inovativních postupů a produktů. Silnou stránkou společnosti jsou komplexní implementace velkých ERP projektů postavených na SAP. Společnost má certifikace pro prodej SAP licencí a poskytování údržby.

Více informací www.mibcon.cz
www.informa.sk

Společnost MIBFORMA spojuje konzultační firmy MIBCON SK a INFORMA působící primárně na slovenském trhu. Zaměřují se hlavně na realizace komplexních služeb postavených na produktech SAP, včetně dodávky licenční a údržby, a jejich vzájemnou integraci. Expertní tým konzultantů nabízí zkušenosti z implementací od obchodních až po výrobní firmy.

www.mibdima.cz

MIBCON DIMA (Data and Information MAnagement) je konzultační společnost se zaměřením na práci s daty, včetně návrhu a modelování datových struktur, datových skladů a ETL procesů. Zajišťuje implementaci, správu, vývoj a optimalizaci databázových systémů SAP/Sybase, PostgreSQL, Microsoft SQL. Poskytuje podporu a dodání licencí PowerBuilder. A také školení ve výše zmíněných oblastech.

Více informací www.mibdima.cz
www.designeo.cz

S produkty Designeo Creative se potkáte na letištích a v obchodních řetězcích po celém světě. Společnost vyvíjí aplikace pro přední marketingové agentury působící v oblasti maloobchodu, s cílem zlepšovat zákaznickou zkušenost a emoce z nakupování. Poskytuje vývoj webových a mobilních aplikací na zakázku v libovolných platformách včetně prostředí MS Azure, AWS, Google Cloud a integraci na různá hardwarová zařízení.

Více informací www.designeo.cz
www.sgenit.cz

Konzultanti SGEN IT mají bohaté praktické zkušenosti z výrobních firem. Snaží se o maximální využití standardních přístupů a postupů v prostředí SAP Manufacturing, ME a MII. Úzce se specializují na produkt SAP Solution Manager, který pomáhá řídit a optimalizovat IT procesy v prostředí SAP. Společnost se také zabývá vývojem vlastního řešení pro správu licencí a údržbu jobů.

Více informací www.sgenit.cz
Pointee

Cílem start-upu Pointee Interactive má za cíl od základů změnit zaběhlé postupy procesního poradenství pomocí softwarového nástroje. S využitím AI a datové vědy jsou automaticky nalezeny silné a slabé části klíčových procesů společností. Na základě reálných dat zákazníků je vyčíslen potenciál pro zlepšení a jasné kroky pro snížení nákladů a zvýšení produktivity.

Více informací www.pointee.com

Kontakty

MIBCON Group a.s.

Pod kopcem 31/3, Hodkovičky, 147 00 Praha 4

IČ: 08419922
DIČ: CZ08419922
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 24622.
Pod kopcem 31/3, Hodkovičky, 147 00 Praha 4